Mama's Trip – Kotor Ulqin

Published by Darron Toy on

Categories: Articles

10 Comments

Amide Imeri · May 31, 2019 at 7:56 am

👍👍👍👍

Gms best · May 31, 2019 at 7:56 am

Respekt per Disziplinin tone si je dopsu kash mir ,amo hiq sum pilqen si Person je Falc dhe Bajatic si Labi aj Pederi si kesh si Magar.

Ylber Gjocaj · May 31, 2019 at 7:56 am

Shperndarje e provincializmit endemik…gjithandej!

hiko cami · May 31, 2019 at 7:56 am

ky po permend vetem Kosoven po nji shumic e madhe jjane shqiptar te Maqedonis qe shkojn ne Ulqin , se di ty Big Mama kure u bene e Kosoves ? si duket se e ke shit vehten , "qeni ku han leh" thot nji fjal popullore ..dislike e ke

Labinot UNITED STATES OF ALBANIA · May 31, 2019 at 7:56 am

U knaqt tu i bo reklamë sllavëve åh vendet tona nuk ka kush që i qet nëpër tv. Marre ju koft.

Denis Kola · May 31, 2019 at 7:56 am

🐐 e 🤮 🇷🇸🇹🇷 kopile e Cuprilovicit

behar fazliu · May 31, 2019 at 7:56 am

o çifshaa kurven e nones midis   ramazani pitum kafe  10 her tu e perserit, majmun  ti lukthin e derrit e ki

Julia Julien · May 31, 2019 at 7:56 am

A esht Big mama à fjolla morina

tony av · May 31, 2019 at 7:56 am

o televizionet e kosoves u knaqt tui ba reklam shqipris turqis mali tzi ,,,,,duajeni edhe bani ma shum per vetveten e vendine juj se ju po i doni krejt po juve spo ju don askush ,,,ky zotria po thot se jau kan hap dyert kosovarve por un jam nje nga ata qe jam kan ne at koh aty por te gjith kosovaret gjat luftes kan pagu qera aty ,,,kshtu qe nuk kisha than jau kemi hap dyert sepse kemi pagu qera njejt si turistat ,,

prizrener zrn · May 31, 2019 at 7:56 am

Harikasin bigi 👍👍👍👍👍👍👍👍

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *