Mama's Trip -Bafra

Published by Darron Toy on

Categories: Articles

29 Comments

Boikon Seta · May 15, 2019 at 12:30 pm

Qysh ja thirr kjo bigi deken plakes

Boikon Seta · May 15, 2019 at 12:30 pm

Shumm e fort plaka hit ka mi Ba kanga

Egzon Veliu · May 15, 2019 at 12:30 pm

Ngeli tu e tregu Turqin kjo si e mbaj mend

Goggle O01 · May 15, 2019 at 12:30 pm

Sa bukur te shkoka e kuqja moj big mama

ilona27 · May 15, 2019 at 12:30 pm

ooj loke ma e mira nbot😍😍

E. b · May 15, 2019 at 12:30 pm

Jeni ma e mira big mamaπŸ’ŽπŸ’ŽπŸ’ŽπŸ’ŽπŸ’ŽπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ˜˜

dany tellz · May 15, 2019 at 12:30 pm

kte deshte turku ? e beri po ? nuk ja arriti qellimin . 8 milion shqiptar e aj vjen e shet dashni ne 2 milion shqiptar kishe na don e 8 milion i le pa shkolla atje e vjen kosov asht 1% edhe lyp te drejtat e shkolla e komuna gjuh zyrtare e krejtat ropt ja qifsha turkut nanes

Sahadete Pllana · May 15, 2019 at 12:30 pm

Sa asht imesion i mir aq dhe i dhimshum i dhimshum per vet faktin qe skem njers qe na udheheqin AS mrena e AS jasht Kosoves spoka kush me mledh deshmi qe jem kan nga toplica e nisha e dej ne kosov Po mjer na kush pona udheq
Edhe pse program argtus Po krejt ket emision e kam percjell me lot 😒😒😒😒😒

Ergest Fezaj · May 15, 2019 at 12:30 pm

E tkonofte zemra loke tan jeten.

Lali Lali · May 15, 2019 at 12:30 pm

Ahh bigi na knaqe Allahu i madherishem te kenaqt e ti plotsoft deshirat.vertet je e madhe 1 je te lumt πŸ‘πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’•πŸ’•πŸ’•πŸ’•veq vazhdo ska si ti bigi bravooo moderatorja ma e mir ne trojet shqiptareπŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ’“

Ismail Gunes · May 15, 2019 at 12:30 pm

Turkey Albania are Brothers

xhatani iseni · May 15, 2019 at 12:30 pm

Pershendetje vellezer nga shqiptaret e maqedonise se veriut ju duam me zemer

Axb AXB · May 15, 2019 at 12:30 pm

LokjaπŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜β€οΈπŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ»

Deniz Tv · May 15, 2019 at 12:30 pm

Prezentusja ma e mir ne Bot Big Mama vec kshtu vazhdo me Arianin dhe Fidanin te duam shum big pershenedetje nga Hamburgu i Gjermanis

Nehat Livareka · May 15, 2019 at 12:30 pm

oj Big Mama kur po i ban emisionet ne Turqi po na emocionon shume, suksese dhe fat ne jet.

bessy sh · May 15, 2019 at 12:30 pm

Tlumt Big mama na knaqe me emisionet e mamas trip.. Vec vazhdo njish ije πŸ‘πŸ‘πŸ‘

jeta jeta · May 15, 2019 at 12:30 pm

Qysh na shti me qesh edhe neve çka pe shikojm bigi je e pa pare 😍😘

Fari Sulejmani · May 15, 2019 at 12:30 pm

Popull i vuajter i raskapitur i ndar nga trojet i merguar i asimiluar o zoti i madh ado bashkohemi nje her ne nje shtet ShqipΓ«tar ju pershendes nga Hollanda πŸ‡¦πŸ‡±β™₯οΈπŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±

Medina Saliu · May 15, 2019 at 12:30 pm

πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚

kujtesa2011 · May 15, 2019 at 12:30 pm

Hahaha lokja sa e mir. πŸ˜‚πŸ˜­πŸ˜­

only me · May 15, 2019 at 12:30 pm

Lokja edhe axha ramiz legjenda tgjalla 😊

str str · May 15, 2019 at 12:30 pm

Per shqiptaret e Turkis kam vertet nje dashuri te madhe jan krenaria jone . Edhe pse kan shku shume vjet me pare asnjer nuk kan harru rrenjet e tyre. Fatekqsisht personalisht nuk njoh asnje familje por kam pa shume emisione me ta. Ju kam shume xhan te gjithe juve

Rejhan Hoti YΔ±lmaz · May 15, 2019 at 12:30 pm

Bravo per axhen Ramiz πŸ‘πŸ‘

gash i · May 15, 2019 at 12:30 pm

Big mama flm shum je shum e madhe flm per kit Video o sa me ke merzit se jetoj ne Gurbet e kur po i shiqoj shqiptaret e Turqis qysh jon mbet qatje e ju ka humb kontakti me kosoven edhe fmija e ton deri neser per kit rrugΓ« po shkojn per gjdo dit veq ma shum merzitum

Orhan Şen · May 15, 2019 at 12:30 pm

mir se er turqΔ± ne bafra .faleminderit shum selam krejt shΔ±qtarve

Julia norvegji · May 15, 2019 at 12:30 pm

na shtine me kajt moj big me kete gjyshe te lumt goja e zemra qe na knaqe.krejt jem hup ah gurbet he gurbet

prizrener zrn · May 15, 2019 at 12:30 pm

Harikasin bigi 🌎 ⭐️ πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘

Julia norvegji · May 15, 2019 at 12:30 pm

big na knaqe ju lumt ty edhe kamermanave

arsen arsen · May 15, 2019 at 12:30 pm

Mama's trip Fabra je bo e keqe nekte emision … duke fillu nga emri i emisionirt . Pak me shum donjitet. Shum pordh ke

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *